Pirkimo instrukcija

Prieš įsigyjant prekes mūsų elektroninėje sistemoje, Jūs galite registruotis sistemoje (apie privatumo politiką galite skaitykite čia) arba pirkti prekes kaip svečias, jei atliekate vienkartinį pirkimą. Tačiau jei planuojate pirkti dažniau, rekomenduojame užsiregistruoti ir taip sutaupyti laiko, nurodant privalomą užsakymui informaciją tik vieną kartą registracijos metu, o paskui tiesiog prisijungti ir atlikti sekančius užsakymus.

Pirkimo tvarka mūsų elektroninėje parduotuvėje:

1. Formuojate prekių krepšelį.

Išsirinkti pageidaujamas prekes dėdami jas į krepšelį. Pakeitę nuomonę, galite jas tiesiog ištrinti iš krepšelio.

2. Formuojate užsakymą.

Nurodykite kokiu būdu norėsite prekes gauti ir pasirinkite apmokėjimo būdą.

3. Pasirenkate atsiėmimo būdą.

Pažymėkite, ar prekes norite gauti naudojantis kurjerių tarnyba, ar atvykdami atsiimti pas mus į biurą, esantį Savanorių pr. 192 Kaune.

4. Pasirenkate apmokėjimo būdą.

Apmokėti už prekes galite  Jums patogiausiu būdu - atvykę į mūsų biurą, esantį Kaune, Savanorių pr. 192, arba naudodamiesi elektronine bankininkyste (rekvizitai nurodomi, jei pasirenkate elektroninę bankininkystę).

5. Gaunate el. laišką į savo elektroninį paštą su rekvizitais bei užsakymo duomenimis.

Labai svarbu nurodyti teisingą elektroninio pašto adresą, nes po užsakymo formavimo, nurodytu adresu išsiunčiame elektroninį laišką, kuriame pateikiame visus rekvizitus ir detales apie Jūsų užsakymą.

6.1 Jeigu pasirinkote apmokėjimo būdą elektronine bankininkyste, tuomet užsakymo apmokėjimą galite atlikti pavedimu arba banko skyriuje.

Tai greitas ir patogus būdas apmokėti užsakymą. Mes matysime Jūsų užsakymą ir prekes išsiųsime pačiu artimiausiu metu. Šiuo metu už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas (AB „SEB bankas“), Interneto linija (AB „DnB bankas“), Netbank Nordea („Nordea Bank Lietuva“), Danske Bank (Danske Bank A/S Lietuvos filialas), Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“), SB linija (AB „Šiaulių bankas“).

6.2 Jei pasirinkote atsiimti prekes mūsų biure, informuosime Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu, kada galite atvykti atsiimti prekes ir apmokėti už užsakymą.


 

Matricos.lt © 2018